EST


"Skandinaavia stiil on viimasel ajal muutunud vaieldamatult mu lemmikuks, sest just tänu sellele stiilile on meie kodust saanud üks ütlemata ilus ja armas paik. Nii valgusküllane, hubane ja mugav. Ilusad heledad toonid, mis meie pimedavõitu keskkonnas kompenseerivad hästi loomuliku valguse puudumist, muudavad kodu üldmulje mõnusalt rahulikuks. Üldisele mõnusale rahulikkusele annavad aktsenti ja pisut särtsu põnevad aksessuaarid-loomapildiga padjad, mustad pildiraamid ja peegel ning elavad lilled vaasis. Erilisteks pärliteks pean ma meie kodu kujunduses Kadi poolt soovitatud lampide valikut ja magamistoa kapi lahendust. Ning kindlasti ei saa mainimata jätta vana ja päevi näinud elutoa lauda, mis oma pisut väsinud moega õhkab tugevalt maalähedast soojust. Kadi on suurepäraselt oma tööga osanud luua tervest kodust ilusa ühtse terviku ja samas muutnud iga toa kordumatult eriliseks.

Ausalt üles tunnistades olime esmalt mehega mõlemad üsna arad nii julgelt valget kasutama. Kadi poolt pakutud variandid aga pühkisid need kahtlused peagi. Nüüd võin rahulolevalt tunnistada, et valge, mis oma steriilsusega tekitas minus, kahe väikese pisipõnni emas, pisut kõhkleva tunde, on saanud läbivaks meie kodu mööbli värviks. Ja ma olen nii rahul ning ei saa sugugi öelda, et ma tänu sellele rohkem koristama pean! Valged laiad põrandaliistud, millele me esialgu kategooriliselt vastu olime, muutusid töö käigus kitsa puidust liistu asemel esialgu kitsaks valgeks liistuks ning seejärel üha laiemaks ja laiemaks. Ning nüüd ma ainult vaatan ja imetlen, kui kaunid ja kuninglikud need valged 10 cm liistud on!

Samuti helesinine­ värv, mis esialgu tundus mulle üsna võõras ja pani mind sügavalt kahtlema, kas seda ikka kasutada, on tänu Kadi poolt pakutud lahendustele saanud üheks lemmikvärviks mu kodus. Ma jumaldan oma magamistuba, mis just tänu helesinisele tapeedile on nii hubane ja rahulik. Ning ma ei kujuta ette, et diivanid, oma mõnusalt countryliku mugavusega, võiksid meie kodus olla teist värvi kui sinised. See sinine lihtsalt sobib nii hästi meie elutuppa!

Lastetubade kujundamisel olime ka esialgu pisut skeptilised ainult heledate toonide kasutamisel, aga mul on hea meel, et taaskord Kadit usaldasime, sest just tänu temale on mõlemad lapsed saanud endale iga väikese printsi ja printsessi unistuste toa. Need heledad toad ei ole ainult lapsemeelsed, vaid nii üdini armsad, et tihtipeale tuleb endalgi lapsepõlve igatsus peale!

Meie kodust on suuresti tänu Kadile saanud nii mõnus ja hubane paik. Kodu, millisest me ei osanud varem unistadagi. Kodu täis soojust, valgust ning armastust!"