EST

"Olin juba mõnda aega Kadi tehtud kodusid internetis vaadanud. Seetõttu teadsin kohe, kui olime soetanud endale 1930ndatel ehitatud maja Nõmmele, et tahan teda endale appi valge unistuste kodu sisustamisel. Kuna me aga sisekujundajatega koostööd eelnevalt teinud ei olnud, olime natuke kõhklevad. Me ei kujutanud ette tööprotsessi, selle maksumust ning lisaks kõik need müüdid, kuidas sisekujundajad soovitavad alati käsu korras kõige kallimaid materjale ja mööbliesemeid.
Vastupidi, hoidsin kokku nii palju aega ja raha. Ilma sisekujundajata oleksime ilmselt mööda poode tiirutanud nädalaid ning ei saa olla kindel, et lõpptulemus oleks ootustele vastanud. Lisaks on tal palju kontakte, kust saab soetada lahedaid kardinaid, lampe, mööblit ja muid aksessuaare, mis teevadki majast KODU. Pidevalt saabus mu e-mailile linke erinevate mööblitükkidega, mida soetada ning kokkuvõttes mööda mööblipoode ma käima üldse eriti pidanudki.
Ehituse käigus tekkinud küsimustele sai meili teel mõne tunni jooksul lahendused ning kõik vaidlused ehitusmeestega järjekordsete liistude või seina sisse ehitavate riiulite osas tasusid ära sel hetkel, kui kõik oli valmis - isegi ehitusmehed vangutasid pead ja tõdesid, et tõesti sai ilus :)

Kadi andis juurde palju julgust kasutada teistsuguseid lahendusi, mille suunas alguses ise ei julgenud üldse mõeldagi. Alates tapeedivalikutest, lõpetades mööbli restaureerimisega. Nüüd tunduvad need lahendused aga nii loogilisena ja annavadki meie kodule just meie näo. Nautides oma kodu esimesi kuid ei suuda me uskuda, et see on meie oma. Hubane, valgusküllane ja otsast lõpuni läbi mõeldud. Aitäh, Kadi! "