EST

"Oleme varasemalt üritanud sisekujunduslike töödega ise hakkama saada, aga kuna ees seisis kogu maja kujundamine ja sisustamine, siis tundsime, et kindlam oleks ikka oskaja abi kasutada. Idee just Kadi valida, saime oma noorelt sugulaselt, kes soovitas tema töödele pilk peale heita. Ja see oli täpselt see, mis meile meeldis ja mida me ka oma kodus näha tahtsime! Seda otsust pole meil hetkekski kahetseda tulnud. Meie koostöö sujus väga ladusalt ja mõnusalt ning pakkus palju positiivseid üllatusmomente.

Kui Kadi esimesel korral meie väga poolikus majas käis, nägi ta kohe mitmeid ägedaid võimalusi ja lahendusi. Näiteks trepialune konku, mis on tänaseks täiesti asendamatu ruum meie majas ja mida eriti naissoost külalised kunagi ei jõua ära kiita. Ka Kadi kujundatud köök on meie maja kroonijuveel.

Kindel on, et säästsime selles protsessis oma isiklikku aega ja ohtralt väärtuslikke närvirakke. Tapeetide, põrandamaterjali, liistude, valgustite jms valimine käis mängleva kergusega ja siiamaani ei suuda uskuda, et see nii lihtne ja valutu sai olla. Olgem ausad, kokkuhoid oli ka rahaline, sest ära jäid hullunud pilgul kärutamised ühest ehitusmaterjalide poest teise.

Meie koostöö Kadiga oli mõnus meeskonnatöö, kus ta arvestas meie soovide, vajaduste ja tujudega, aga ei laskunud meid nö rajalt kõrvale kalduda. Kogu see protsess on meid endid arendanud ja pannud ka meie mõtted liikuma. Usutavasti jätkub koostöö tulevikuski, sest kavatseme ka edaspidi vajadusel Kadilt nõu küsida."