EST

" Mul oli oma peas alati ettekujutus, millised meie väikesed RETA majutuse külaliskorterid Haapsalus olla võiksid.
Soovides mahutada väikesele pinnale funktsionaalsed minikorterid magamistoa, kööginurga ja wc-vannitoaga, mõistsin, et ise jään parima lahenduse leidmisel jänni. Hakkasin internetist otsima ettevõtet, kes mind aidata võiks. Olin kunagi internetis näinud Kadi tehtud töid, otsisin lehe üles ja sain aru, tema käekiri on just see, mida vajame.

Toimus esimene kohtumine objektil. Peale kohtumist olin 100% kindel, et Kadilt saan just selle, mida mõelnud olin. Meie ettevõte tellis nö täislahenduse kahele külaliskorterile, mis sisaldas ruumide plaane, elektriplaane, materjalide ja värvide loetelu, uste joonised, erimööbli (köögimööbel) jooniseid, lampide ja mööbli loetelu. Isegi sobivate aksessuaaride soovitusi.

Projektide valmisel oli meie suhtlus tihe. Algselt oli raske määratleda teenuse hinda, ehituse käigus aga sain aru kui palju Kadi teenus meie tööd lihtsustas ning kui detailse tööga oli tegu. Peale oma kogemust, soovitan kõikidele kasutage sisekujundaja abi, sest lõpptulemus on seda väärt.

Olen Kadi ja tema abilise Merikese tööga väga rahul ning peagi alustame juba järgmise ühise projektiga!"

Katre Mäeorg, Reta Majutus