EST

"Uuesalu elurajoonis palusime Kadil kujundada kaks korterit. Et tegu oli näidiskorteritega, siis oli mõte lahendada elamispinnad erinevates stiilides, millest üks oli modernsem noorele perele suunatud elupaik ja teine traditsioonilisema lahendusega hubasusele ja kodususele keskenduv lahendus. Kuigi ülesanne oli parasjagu keerukas, sest korterid tuli kujundada esialgu veel anonüümsetele asukatele, leidis Kadi lahendused, mis mõjusid koduselt ja kutsuvalt kõikidele külalistele. Tänaseks on Kadi poolt sisustatud elamispinnad leidnud ka õnnelikud elanikud".


Ülle Kullör, juhatuse liige
IBE Estonia OÜ 
Uuesalu elurajoon" Kiidame Kadi Jairi ja tema bürood kiire ja korrektse tegutsemise eest. Projekti tegemisel pidasid tähtaegadest kenasti kinni, mis on meie valdkonnas väga oluline, samas kahjuks väga haruldane.

Valitud lahendused on meelepärased mitte ainult meile kui tellijale, vaid ka klientidele, kes hakkavad kujundatud Rae Kodu ridaelamutes elama . Kujundus ei ole kõige lihtsamate killast, aga on piisavalt atraktiivne eri vanuses ja rahvuses kliendile, mis on hea ka arendajale/ehitajale, sest seda vähem on kodu ostjal muudatussoove. "


Katrin Lääne 
Rae Kodu kinnisvarapartner
Rae Kodu, United Partners


"Tegime Kadiga koostööd Bonava kodude  viimistluspakettide loomisel. Eesmärk oli koostada erinäolised valikud, mille põhjal tulevased koduomanikud saaksid uue korteri kujundada just neile sobivas stiilis. Kuigi lähteülesanne oli üsna piiritletud, pakkus Kadi uusi värskeid lahendusi ja kombinatsioone, mis mõjusid tervikliku ja hubasena. Koostöö oli sujuv ning jäime tulemusega väga rahule."  

Annaly Rosin
turundusjuht
Bonava Eesti OÜ


" Mul oli oma peas alati ettekujutus, millised meie väikesed RETA majutuse külaliskorterid Haapsalus olla võiksid. Soovides mahutada väikesele pinnale funktsionaalsed renditavaid minikorterid magamistoa, kööginurga ja wc-vannitoaga, mõistsime, et jääme parima lahenduse leidmisel jänni. Olin kunagi internetis näinud Kadi tehtud töid, otsisin lehe üles ja sain aru, tema käekiri on just see, mida vajame.

Toimus esimene kohtumine objektil. Peale kohtumist olin 100% kindel, et Kadilt saan just selle, mida mõelnud olin. Meie ettevõte tellis nö täislahenduse kahele külaliskorterile, mis sisaldas ruumide plaane, elektriplaane, materjalide ja värvide loetelu, uste joonised, erimööbli (köögimööbel) jooniseid, lampide ja mööbli loetelu. Isegi sobivate aksessuaaride soovitusi.

Projektide valmisel oli meie suhtlus tihe. Algselt oli raske määratleda teenuse hinda, ehituse käigus aga sain aru kui palju Kadi teenus meie tööd lihtsustas ning kui detailse tööga oli tegu. Peale oma kogemust, soovitan kõikidele kasutage sisekujundaja abi, sest lõpptulemus on seda väärt.

Olen Kadi ja tema büroo tööga väga rahul ning peagi alustame juba järgmise ühise projektiga!"

Katre Mäeorg
Reta Majutus
Reta LG OÜ