EST

Koostööst

Miks võiks kaaluda sisekujundaja kaasamist oma kodu kujundamisse?

Sisekujunduse alus on toimivate ja mugavate ruumide planeerimine. See ei ole pelgalt mööbli paigutamine ruumi vaid vajadusel kogu sisustust hõlmava projekti koostamine, sealhulgas seina-, põrandamaterjalide planeerimisest, elektriplaanide väljatöötamisest kuni sisustusdetailide paigaldamiseni välja.  

Koostöös sisekujundajaga saab juba uue kodu planeerimisel ja ehitusel läbi vaadata ruumide ergonoomilisuse ja toimivuse.  Tihti on kliendi jaoks nö kodu paberil väga raskesti hoomatav ja mitmedki olulised detailid võivad jääda tähelepanuta ning ilmneda alles siis, kui muudatuste jaoks on juba ehituslikust aspektist hilja. Sisekujundaja aitab mõtestada Teie soove, juhtida tähelepanu detailidele ning kasutusmugavusele. Läbi kogemuste ja teadmiste aitab sisekujundaja vältida olukordi, kus hilisemad muudatused on olulisemalt kulukamad.    

Kui ruumid on planeeritud, siis kujundamise peamiseks osaks on hubase meeleolu loomine vastavalt kodu elanike nägemustele ja vajadustele. Sisekujundaja võtab arvesse  koduomanike soove ja ootusi ning seob need üheks toimivaks tervikuks. 

Kuidas toimub koostöö sisekujundajaga?

Sisekujundaja on justkui kunstnik, kelle looming on teie kodu. Seega,  valige hoolega, kelle kätesse te enda kodu usaldate. Valikut tehes tutvuge hoolikalt sisekujundaja varasemalt tehtud töödega. Loomaks kodu, mis on just Teie nägu - kuid samas harmooniline ning toimiv - on oluline, et suudaksite enda soovid ja ootused sisekujundajale võimalikult selgeks teha.  Oleks hea, kui mõtleksite enne sisekujundajaga kohtumist enda jaoks läbi oma soovid ning eelistused. Koostage endale meelepärastest interjööridest, värvitoonidest ja sisustuselementidest album. Uurige ajakirju ning interneti- lehekülgi ning püüdke aru saada, et millised on need asjad ja elemendid,  mis Teid köidavad. Kõik need mõtted aitavad sisekujundajal Teie soove tajuda ning läbi selle luua just Teie ja Teie pere jaoks kõige toimivam ja harmoonilisem kodu.  

Tööperioodi jooksul suhtleb sisekujundaja teiega pidevalt, küsides arvamusi, tutvustades potensiaalseid valikuid ja tootjaid. 

Sisekujundaja kogemused ja teadmised aitavad luua tervikut - kodu,  kus kõikidel pereliikmetel on hea ja mugav olla.  Sellise koostöö tulemusena valmib kodu, millest olete unistanud. 


Millised on koostöö võimalused? 

Koostööl sisekujundajaga on mitmeid erinevaid võimalusi, mis pannakse paika vastavalt Teie pere vajadustele.  Erinevad võimalused on välja toodud vasakul asuvas rippmenüüs.


Sisekujundaja palkamisel jäävad ära ehituspoodides veedetud nädalavahetused ja ostukeskustes tunglemised lootes leida just seda õiget lampi, vaipa, pilti. Selle töö teeb teie eest ära sisekujundaja – samal ajal saate teie veeta vaba aega oma kallite inimestega, hobidega tegeledes. Sisekujundaja palkamine ei tähenda koheselt kohustust osta kalleid disaintooteid -  teinekord võib leida sobivaid sisustuselemente kodupoest, vanakraamiturult või kasvõi ise meisterdada. Kogemustega sisekujundaja omab teadmisi kaubandusvõrgust ning suudab tihti tagada oma igapäevastelt koostööpartneritelt teile allahindluseid. Sisekujundaja teenus ei ole luksus, mida saavad endale vähesed lubada, pigem üllatuslikult taskukohane investeering oma kodu hinge loomisesse.  

Koostöö aluseks on usaldus, see tagab parima tulemuse ja kauneima kodu.