EST

Kui klient jõuab meie juurde, on tal enamasti kaasas ka arhitekti loodud ruumiplaan. Selleks, et ruumiplaan oleks tellijale sobivaim ja vastaks hilisematele sisekujundusplaanidele, analüüsitakse koos kliendiga läbi kõik harjumused, eripärad ja soovid. Selle põhjal kohandatakse ruumiplaan  kliendi vajadustele ja harjumustele vastavaks. 

Selle plaani käigus joonistame välja ka ühtlasi eritellimusmööbli, sh köögimööbli, et panna paika lõplik ja õige ruumiplaan sh kommunikatsioonid (kanalisatsioon, elekter, vesi). Kui uus ruumiplaan on paigas, tuleb hakata tegelema elektriplaaniga ja märkida joonisele valgustite, lülitite ja pistikute asukohad. Just selleks ongi oluline, et ruumiplaan, mis sai kliendiga arutatud - oleks õige ja toimiv ning tellija soove arvestatav. 

Alles siis, kui kõik eelnev on tehtud, saab hakata materjale valima. Materjalid esitame spetsifikatsioonina, kus ära on toodud kõik ehituseks vajalik: tooted, koodid ja tarnekohad. Spetsifikatsioon hõlmab reeglina põrandakattematerjale (parkett vm), seinakatteid (värv; tapeet vm),  keraamilisi plaate (sh vuuk), siseuksi (link), liiste, pistikud/lülitid jms.  

Kokkuvõtvalt sisaldab PROJEKT ERIJOONISTEGA JA MATERJALIDE SPETSIFIKATSIOONIGA: 

  Ehituslik osa :

- muudetud põhiplaan/ põhiplaani muudatused ( DWG)                                                                                           

- põhiplaan koos mööblipaigutusega ( DWG)  

- pistikuteplaan ( DWG)

- valgustite plaan ( DWG)  

- eritellimusmööbli joonised ( köök, kapid, valamukapid jms)

Spetsifikatsioon:

- ehitusmaterjalid ( põrandaplaadid sh vuuk, liistud, seinavärvid, tapeet, laudis, parkett, siseuksed, pistikud jms). Trepi - ja kaminasoovitus. Lisana plaatimiseskiisid, 2D vaated vm vajalik. 

- sanitaartehnika ( WC pott, segistid, valamu, trapid jms)  

Võimalik kohandada pakkumist vastavalt vajadusele. 

Sisekujundaja Kadi Jair OÜ kasutab oma jooniste tegemisel legaalset ArchiCAD programmi. Kõik joonised on vormistatud vastavalt ka DWG failidena. ( http://www.3dekspert.ee/archicad-kasutajad/ )

Paketi hind kokkuleppel vastavalt töö mahule ja objekti suurusele.