EST

Kui klient jõuab meie juurde, on tal enamasti kaasas ka arhitekti loodud ruumiplaan. Selleks, et ruumiplaan oleks tellijale sobivaim ja vastaks hilisematele sisekujundusplaanidele, analüüsitakse koos kliendiga läbi kõik harjumused, eripärad ja soovid. Selle põhjal kohandatakse ruumiplaan kliendi vajadustele ja harjumustele vastavaks.

Selle plaani käigus joonistame välja ka ühtlasi eritellimusmööbli, sh köögimööbli, et panna paika lõplik ja õige ruumiplaan sh kommunikatsioonid (kanalisatsioon, elekter, vesi). Kui uus ruumiplaan on paigas, tuleb hakata tegelema elektriplaaniga ja märkida joonisele valgustite, lülitite ja pistikute asukohad. Just selleks ongi oluline, et ruumiplaan, mis sai kliendiga arutatud - oleks õige ja toimiv ning tellija soove arvestatav.

Alles siis, kui kõik eelnev on tehtud, saab hakata materjale valima. Materjalid esitame spetsifikatsioonina, kus ära on toodud kõik ehituseks vajalik: tooted, koodid ja tarnekohad. Spetsifikatsioon hõlmab reeglina põrandakattematerjale (parkett vm), seinakatteid (värv; tapeet vm),  keraamilisi plaate (sh vuuk), siseuksi (link), liiste, pistikud/lülitid jms.  

Kui materjalid valitud, saab edasi liikuda mööbliesemete, kangaste, valgustite juurde. Mööbli ja kangaste valikul arvestame kliendi soovide, ruumiplaanil märgitud mõõtude ja tervikliku lõpptulemusega. Mööbli valimine hõlmab eraldiseisvate mööbliesemete valimist, sh diivan koos diivanikangaga. Samuti valime selles koostööetapis välja ka kardinakangad ning valgustid, mille juures võtame arvesse spetsifikatsioonis välja toodud toone, tapeete ja keraamilisi plaate. Just nii saame tagada, et valitud mööbel, tekstiilid ja valgustid muudavad loodava pinna harmooniliseks ja terviklikuks. 

Ehk, et TÄISMAHT sisaldab: 

 Ehituslik osa :
- muudetud põhiplaan/ põhiplaani muudatused ( DWG) 

- põhiplaan koos mööblipaigutusega ( DWG)  

- pistikuteplaan ( DWG)

- valgustite plaan ( DWG)  

- eritellimusmööbli joonised ( köök, kapid, valamukapid jms)

Spetsifikatsioon:

- ehitusmaterjalid ( põrandaplaadid sh vuuk, liistud, seinavärvid, tapeet, laudis, parkett, siseuksed, pistikud  jms).  Trepi - ja kaminasoovitus.   Lisana plaatimiseskiisid, 2D vaated vm vajalik.

- sanitaartehnika ( WC pott, segistid, valamu, trapid jms)  

Eraldiseisvate toodete valik:

- eraldiseisev mööbel

- kangad (aknakatted, vaibad)

- valgustid 

Võimalik kohandada pakkumist vastavalt vajadusele.  

Sisekujundaja Kadi Jair OÜ kasutab oma jooniste tegemisel legaalset ArchiCAD programmi. Kõik joonised on vormistatud vastavalt ka DWG failidena. ( http://www.3dekspert.ee/archicad-kasutajad/ )

Paketi hind kokkuleppel vastavalt töö mahule ja objekti suurusele.