EST

"Meie jaoks oli koostöös Kadiga peale tema sisekujundusliku nägemuse eriti oluline ka tema töökultuur. Kõik kirjad ja kõned said alati kiirelt vastuse ning iga hetk oli tunne, et kõik asjad on kontrolli all. Kadiga ja tema meeskonnaga oma kodu kujundades oli kogu aeg tunne, et olime talle erilised, mitte lihtsalt üks paljude seast!"

Anneli perega, Tallinnast


"Nagu alati - aeg lendab ja kogu aeg on kõigil kiire. Aga püüdsin leida hetke ja panna oma mõtted kokku ning veelkord tänada nii toreda koostöö eest!

Iga päev kodus ringi vaadates - ma imestan kui ilus kodu meil on ja mis suurepärase tööd Sina ja Sinu meeskond on teinud meie jaoks. Kui mõtlen sellele, et milline oli meie kodu varem siin, selles rohelises majas, siis ei kujuta seda enam ette. Praegu on meie kodu helge ja avar ja rahulik.

Sisustushuvi on jäänud ka minusse. Poodides ringi vaadates mõtlen alati - huvitav, kas see sobiks meile koju ja kas Kadile meeldiks ka minu valik? Tundub, et meie maja kogu aeg täieneb - nagu muinasjutt või legend Tallinnast, mida kogu aeg ehitatakse ja ei ole kunagi lõplikult valmis. 

Tahtsin veel kord tänada kingitud emotsioonide eest!"

Jelena perega, Harjumaalt"Oleme varasemalt üritanud sisekujunduslike töödega ise hakkama saada, aga kuna ees seisis kogu maja kujundamine ja sisustamine, siis tundsime, et kindlam oleks ikka oskaja abi kasutada. Idee just Kadi valida, saime oma noorelt sugulaselt, kes soovitas tema töödele pilk peale heita. Ja see oli täpselt see, mis meile meeldis ja mida me ka oma kodus näha tahtsime! Seda otsust pole meil hetkekski kahetseda tulnud. Meie koostöö sujus väga ladusalt ja mõnusalt ning pakkus palju positiivseid üllatusmomente.

Kui Kadi esimesel korral meie väga poolikus majas käis, nägi ta kohe mitmeid ägedaid võimalusi ja lahendusi. Näiteks trepialune konku, mis on tänaseks täiesti asendamatu ruum meie majas ja mida eriti naissoost külalised kunagi ei jõua ära kiita. Ka Kadi kujundatud köök on meie maja kroonijuveel.

Kindel on, et säästsime selles protsessis oma isiklikku aega ja ohtralt väärtuslikke närvirakke. Tapeetide, põrandamaterjali, liistude, valgustite jms valimine käis mängleva kergusega ja siiamaani ei suuda uskuda, et see nii lihtne ja valutu sai olla. Olgem ausad, kokkuhoid oli ka rahaline, sest ära jäid hullunud pilgul kärutamised ühest ehitusmaterjalide poest teise.

Meie koostöö Kadiga oli mõnus meeskonnatöö, kus ta arvestas meie soovide, vajaduste ja tujudega, aga ei laskunud meid nö rajalt kõrvale kalduda. Kogu see protsess on meid endid arendanud ja pannud ka meie mõtted liikuma. Usutavasti jätkub koostöö tulevikuski, sest kavatseme ka edaspidi vajadusel Kadilt nõu küsida."

Liivi ja Raigo, Haapsalust"Kadiga oleme koostööd teinud kahel korral ning kuna kodus on veel renoveerimata alasid, jätkame kindlasti koostööd ka tulevikus. Kuna elame pööningukorteris ja pere on suur, oli meie jaoks lisaks kaunile interjöörile ja heale tundele ülioluliseks funktsionaalsus – soovisime, et iga pind oleks maksimaalselt ära kasutatud. Kadi pakkus välja erinevaid võimalusi ja lahendusi, samuti meile väga meeldis, et Kadi mõtles kaasa ka meie pakutud ideedele ning vastas kiiresti kõikidele esilekerkinud küsimustele. Hea oli, et Kadi pakutud lahendusvõimaluste hulgas oli alati võimalus valida nii soodsamate kui eksklusiivsemate lahenduste vahel ning asjatundlikult erinevaid variante kombineerides sai lõpptulemus väga kaunis, eriline ning funktsionaalne.  

Kui abikaasa oli esimene kord sisekujundaja kaasamise osas väga skeptiline, siis kööki uuendama asudes oli just tema see, kes ei soovinud ilma Kadit kaasamata projekti alustatagi – kuna koos Kadiga säästame oma aega ning saavutame parima tulemuse. Kadi on oma ala professionaal ning ka väga tore inimene, soovitan kindlasti temaga koostööd. "

Jaanika perega, Tallinnast"Meie koostöö Kadi ja tema tubli assistendi Merikesega algas sellest, kui sai soetatud korter vanasse Tallinna stiilis EW aegsesse hoonesse, kuhu plaanisin korterhotelli. Teadsin mida teha tahan,  kuid ise ei osanud ennast aidata. Sirvisin internetis ja leidsin Kadi kodulehe. Peale seda hakkasid asjad väga kiiresti sujuma ja seda täpselt nii nagu olin eeldanud. Tulemus sai suurepärane!  Seda kinnitab meie külalisteraamat,  mis on täis kiitusi ilusast sisekujundusest. Mind ennast üllatab see, et meie põhjamaine klassika meeldib nii hindudele, jaapanlastele, tailastele kui ka teistele külastajatele,  kes on tulnud väljastpoolt Euroopat ja Skandinaaviat. Tänaseks on valminud Kadi projekti järgi ka minu enda kodumaja ja ilmselt teeme koos veel ilusaid asju! Kadi ja Merike - well done!"

Mait, Tallinnast